Ataki tężyczki przez 8 dni

3 lata temu operacja tarczycy-ataki tezyczki przez 8 dni.euthyr.100,calperos 1000,alfadiol1mkg.po 3 mies.mrowienie calego ciala/jak prad z baterii/i sekundowe klucia glowy-rozchodzace sie po ciele przez parenascie dni.endokrynolog-b.z.neurolog-szpital,tomograf glowy b.z.leki na nerwy,bole glowy i rozkolatane serce.kolejni neurolodzy leki b.z.teraz sekundowe utraty swiadomosci.odplatny rezonans glowy b.z.borelioza b.z.blagam o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, napady tężyczki wynikają z niedoboru wapnia oraz czasem magnezu i może być wciąż tego wynikiem u Pani. Może warto także sprawdzić poziom wit D. Przyczyn może być wiele od nieprawidłowej pracy nerek do złego wchłaniania w przewodzie pokarmowym. Pozdrawiam.