Atopowe zapalenie skóry a ciąża

Planuje dziecko a mam atopowe zapalenie skory. Co jakis czas mam wysypki tylko na palcach u rak,jak uzywam masci na sterydach to potem i przechodzi i na jakis czas mam spokoj,pozniej problem znowu sie pojawia. Czy moze to byc grozne gdy bede w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest stała opieka u lekarza dermatologa i odpowiednie zastosowanie leków. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, aby ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.