Atopowe zapalenie skóry a jej pielęgnacja

Witam. Mam atopowe zapalenie skóry i chciałabym się dowiedzieć jak mam pielęgnować cerę trądzikową, aby nie podrażnić skóry.

Witam można u lekarza medycyny estetycznej wykonać serię zabiegów : peeling migdałowy- na trądzik + laser IPL na złagodzenie zmian atopowych. Lekarz dobierze odpowiednią pielęgnację kosmetykową i lekową.