Atopowe zapalenie skóry a zmiany w kącikach ust

Mój problem to lekkie atopowe zapalenie skóry w kącikach ust po stosowaniu sterydów które brałam na zakarzenie grzybicze. dostałam protopic już drugi tydzień minął i nie pomógł. mój dermatolog jest do dupy/ co stosować? Alantavit, TOPIALYSE, Dermaveel? Proszę o pomoc bo cały czas mam czerwone plamy w kącikach ust, usta nie są przesuszone, skóra wokół ust nie łuszczy się ani nie jest sucha tylko te czerwone plamy cały czas są

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian miejscowych trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie. Proponuję kontakt z innym dermatologiem.