Atopowe zapalenie skóry i wysypka u 6-miesięcznego dziecka

Wiram serdecznie jestem mama 6 miesiecznego synka, obecnie przebywam w anglii i dwa miesiace temu lekarz stwierdzil u mojego synka atopowe zapalebie skory, 3dni temu dostal wysypki jak po poparzeniu pokrzywa i ma od tygodnia ciezki kaszelek byl badany plucka ma czyste. Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie leczenia antyhistaminowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza.