Atopowe zapalenie skóry i zaczerwienienie

Od małego mam problemy związane ze skórą. Mam atopowe zapalenie skóry, które nasila się szczególnie zimą. Na kościach policzkowych mam zaczerwienienia, które łuszczą się.Skóra przetłuszcza mi się w strefie T, mam liczne rozszerzone pory oraz zaskórniki praktycznie na całej twarzy. Mam również popękane naczyńka na policzkach. Jaki mam rodzaj cery ? Jak powinna wyglądać pilęgnacja mojej skóry ? Jakich preparatów powinnam używać ?

Proszę zgłosić się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.

Z kosmetyków polecam do mycia twarzy używać płyn micelarny lub żel do mycia twarzy skóry naczynkowej. Kremy z witaminą K, nanozłoto w sprayu pod krem.
Warto również wykonywać regularnie peeling enzymatyczny raz w tygodniu.