Atopowe zapalenie skóry u 2-latka

Witam. Synek ma 2 latka. Ma atopowe zapalenie skóry. Ostatnio od ok pół roku skóra jest gładka bez większych zmian. Od ok 2 tygodni strasznie drapie się po główce, budził się w nocy. Pediatra zalecił użycie 2 razy nizoral w odstępach 3 dni i na 4 dni hydroksyzyne. Dermatologa mam na wrzesień a mały ciągle się drapie. Co mogę podać co pomoże bez recepty,czym myć, smarować? Pediatra wskazał na lojotokowe zapalenie skóry. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi doradzić w sposób pomocny ponieważ nie mam możliwości obejrzenia zmian skórnych i nie mam pewności jakie jest ich podłoże, a co za tym idzie jakie leczenie będzie najwłaściwsze.