Atopowe zapalenie skóry u 22-letniej osoby

Mam 22 lata i atopowe zapalenie skóry, w ostatnich tygodniach bardzo nasilone. Ponadto ostanio zauważyłam wyciek zóltej wydzieliny z sutka (widocznej na staniku) oraz schodzącą z niego skórę (podobnie jak na rękach przy atopowym zapaleniu skóry). Oprócz tego czuję ból sutka i mam wrażenie, że jest lekko wyciągnięty, po przeczytaniu opinii w internecie jestem zaniepokojona..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który oceni co jest przyczyną wycieku z sutka, czy nie ma Pani nadmiaru prolaktyny. Pozdrawiam