Atypowe naczynie w wyniku rezonansu magnetycznego głowy

Na rezonansie mag. głowy z kontrastem wykryto mi atypowe naczynie długości ok. 25mm w lewej okolicy cismieniowo-potylicznej - drobny naczyniak żylny? naczynie płodowe? Mam się martwić? Wizyte u neurologa mam dopiero za miesiąc, boje się.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej jest to przypadkowe znalezisko nieistotne klinicznie. Proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.