Autyzm regresywny u dziecka a transferyna

Mój syn cierpi na autyzm regresywny. W czasie gdy dochodzi do regresji spada poziom transferyny i ceruloplazminy, co skutkuje utratą mowy.Syn w badaniach ma niskie MCH 25,3 przy HGB 11,6. Panel żelaza dopiero będzie. Czy to niskie MCH nie jest kwestią niskiej transferyny i czy można czymś podnieść jej poziom?

MCH= średnie stężenie hemoglobiny
Niska transferyna oznacza słabszy transport żelaza
Jak poziom żelaza, ferrytyny ?
Jaki stan ogólny, ? Dobra zróżnicowana dieta, białko , jajka, kasze , wzrzywa
Mało cukrów!