Aviomarin przed ekstrakcją zęba a odruch wymiotny

Witam, będę miała usuwanego zęba mądrości na dole, w związku z tym mam pytanie, czy mogę zażyć przed zabiegiem aviomarin, żeby zmniejszyć odruch wymiotny? Czy lek może wejść w interakcje z podanym znieczuleniem? Pozdrawiam

Aviomarin raczej nie pomoże na odruch wymiotny a za bardzo panią otumani - niektórzy bardzo źle reagują na ten lek i po prostu śpią. Jeśli już polecam jakiś ziołowy lek uspokajający. Myślę jednak, że obędzie się bez żadnych leków.