Awersja do ojca po coming oucie

Jestem osobą biseksualną po coming oucie. Sytuacja sie juz uspokoiła ale nadal jest 1 problem.Od lipca po dzień dzisiejszy czuje do taty straszną awersję.Nie mam ochoty nawet na niego patrzeć a co dopiero coś więcej.Od coming outu pod koniec czerwca az do końcówki sierpnia sytuacja miedzy nami byla tak dramatyczna ze chciałem sie pociąć i ranić.Czy mogę coś zrobić aby tą awersję zwalczyć/skrócić jej czas a może zostawić to i niech czas leczy rany? Boję sie ze będzie sie ona ciągnąć latami.

Można też oczywiście wybrać gabinet psychologa seksuologa (zazwyczaj prywatny), w Czestochowie jest to tez do zrealizowania.
Wybór należy do Pana, ale warto poszukać specjalistycznej pomocy i wsparcia w trudnej sytuacji.
Zachęcam do wizyty i życzę poradzenia sobie ze stresowym problemem.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl