Azot w wodzie termalnej a ciąża

Witam, jestem w ciazy i od 2 miesięcy codziennie używam do pielęgnacji wody termalnej w sprayu. Ostatnio zauważyłam ze w składzie jest azot. Czy w takim stężeniu jak występuje w wodzie termalnej moze byc szkodliwy dla rozwijającego sie w brzuchu dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki dokładnie to preparat i jak odnosi się do stosowania go w czasie ciąży?