Bąbel na mosznie u 22-latka

Witam Kilka dni temu obudziłem się z czymś w rodzaju bąbla na mosznie. Sączyły się z niego kropelki krwi , potem jakby surowica. Po 2 dniach z bąbla bardziej obficie wydostaje się surowica z domieszką krwi. Poniżej zamieszczam link do zdjęcia: http://pl.tinypic.com/r/1f6xip/9 Proszę o diagnozę jak bardzo to może być niebezpieczne. Z początku myślałem ,że jest to zakażenie ze względu , że drapałem się w tamtych okolicach i może do zakażenia doszło.

Aleksander Ropielewski

Konieczne pobranie wymazu na posiew ze zmiany skórnej oraz włączenie antybiotekoterapii. Sugeruję kontakt z urologiem.