Bąbel na penisie po ściągnięciu napletka i lekki ból

Witam Ostatnio na penisie po ściągnięciu napletka tak jakby po jego wewnętrznej stronie pojawił się bąbel. Jest podłużny dł. ok. 1cm jest koloru skóry miękki. Znajduje się on w odległości 0,5 do 0,7 cm od główki penisa. Czasami po przeciwnej stronie odczuwam lekki ból, dosłownie przez chwilę. Co się dzieje?

Lek. Artur Jeliński Urolog

moze doszlo do ucisku tkanekne ktore sa bardzo wrazkiwe enaskutek waskiego napletka proponuje miec napletk naciagniet na zoladz i udac sie do urologa