Bąbel wystający przy odbycie

Wczoraj podczas kąpieli wyczulem dziwna "gule" cos jak babel przy odbycie na zewnątrz juz. Jest to w ogóle swedzace ale nie boli ani nie piecze. Nie przeszkadza przy chodzeniu ani siedzeniu. Tylko swędzi o jest wyczuwalne przy dotyku. Czy można to jakoś wyleczyć specyfiki em z apteki czy jednak musi to specjalista zobaczyć i czy takim specjalista może być gastrolog np?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to hemoroidy. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Oczywiście może się Pani udać do gastrologa.