Bąble i zmiany na skórze

Witam mam na ciele glównie rekach i nogach takie dziwne bable pózniej to sie przeradza w pryszcze i znika po jakims czasie jak to usune to moze wychodzic cos z organizmu?i mam różne plamy na nogach zwlaszcza tak jak by pod skóra siniaki których nie widac za bardzo takie przebarwienia.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie sposób postawić diagnozy i pomóc odnośnie leczenia. Zdecydowanie doradzam kontakt z lekarzem rodiznnym lub dermatologiem.