Bable na skórze a blizny

Witam, od kilku lat zaczely pojawiac mi sie na skorze dziwne bable, przypomina pecherze ale jest to skora, jest ich coraz wiecej a jak wyskakuje nowy to boli i jest mocno zaczerwieniony. Kiedys u darmatologa z 5lat temu powiedzieli mi ze nie wiedza co to jest i ze to chyba blizny. Ale blizny pojawiajace sie coraz wiecej bez powodu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko postawić diagnozę bez obejrzenia zmiany, sugeruję wizytę u innego dermatologa, może alergologa.
Pozdrawiam