Badania bHCG i ustalenie daty implantacji zarodka

Witam. Jesli beta hcg 10.11 wynosiła 45mIU/ml to oznacza to ze koło 10.11 dopiero doiszło do implantacji zarodka?czy wykonane beta dwa dni póżniej ktore wysnoiło 84 mIU/ml oznacza że zarodek będzie się rozwijał?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wieku zarodka nie ustala się na podstawie poziomu B-hCG, lecz na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki i potwierdza za pomocą badania USG do 11 tygodnia ciąży.
Pozdrawiam