Badania bhcg po stosunku

Witam. Mam taki problem stosunki odbywały się 2-4.11 wykonałam badanie beta-hcg dziś tj. 15.11. Wynik brzmi <2,0 mlU/ml gdzie zakres referencyjny podany Kobiety: <2,0 Ciąża 1 tydzień: 5-50. Czy to wiarygodny wynik? Czy czas wykonania po stosunku jest prawidłowy? Czy konieczne jest powtórzenie wyniku ? Będę spokojniejsza jeśli wypowie się specjalista. Pozdrawiam i dziękuje.

Witam serdecznie. Test ciążowy najlepiej wykonać po upływie 14 dni od stosunku. Jeżeli powtórny wynik nadal będzie <2,0 wyklucza to ciążę.