Badania bHCG w ciąży i poziom leukocytów

Witam, jestem teraz w 7 tygodniu ciąży 19.10 robiłam badanie beta HCG wynosiło 9910 był to 6 tydzień, dzisiaj tj, 25.10 zrobiłam kolejny raz i wynosi 34 396 czyli nie przyrosło na 48 godzin o przynajmniej 66%, dodatkowo robiłam morfologie i mam podwyższone leukocyty gdzie norma jest od 4-10 a ja mam 11,2 doczytałam ze dla kobiet w ciąży norma jest do 15. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam zastrzeżeń do przyrostu beta hCG. Potwierdzam także iż w ciąży poziom leukocytów może być nieco więszy niż fizjologicznie i jest to stan prawidłowy.