Badania cholesterolu i trójglicerydów

Otrzymałam wyniki. AST 17, ALT 16, cholesterol całkowity 188 mg/dl, HDL 58, triglicerydy 65, LDL 117, glukoza 85, wskaźnik aterogennosci 3,3. Bardzo proszę o interpretacje

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proponuję udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania.