Badania CMV w 17. tygodniu ciąży

witam jestem w 17 tyg ciąży CMV IgM 0.12 a CMV IgG 47 bardzo proszę o interpretacje tych wynikow . z góry dziekuej za pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani norm referencyjnych dla laboratorium w którym wykonywała Pani badanie. Uniemożliwia to interpretację. Sugeruję zatem, by wynik zinterpretował lekarz prowadzący Pani ciążę.