Badania dla 14-latka, który podczas gorączki ma omamy i omdlenia

Witam,syn ma 14 lat zawsze żle znosił gorączkę ma omamy,jednak ostatni dochodzi do omdleń ma też przyspieszony oddech i kołatanie serca stan ten trwa bardzo krótko szybko dochodzi do siebie jednak całej cytuacji nie pamięta ,jakie powinnam wykonać jemu badania żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji. Może żle na niego działają środki na obniżenie gorączki ostatnio podałam paracetamol może powinnam podawać coś innego ,jak się od tego uchronić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych konsultacji.