Badania FSH i estradiolu przy staraniach o dziecko

Witam serdecznie. Od roku staramy się z narzeczonym o maluszka robiłam 24.01.16 badania FSH i ESTRADIOL. Fsh: 5,96 Estradiol 40,39. Dodam tez że wykryto u mnie PCOS, najprawdopodobniej niedoczynność tarczycy i że u partnera jest brak plemników;( Tsh:3,47 Prolaktyna: 37,30. Prosze o interpretacje i odpowiedz jak to wygląda czy są jakieś szanse na dzieciątko. Dodam też że 5.01.16 idziemy na kolejne badania. Tsh,ft3,ft4,antyTPO,antyTg,wit.D3PRL-0-60,-120. oraz nasienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć oraz bez podania dnia cyklu i jego długości i regularności. co do badania nasienia należałoby się zapoznać z całym wynikiem. Brak plemników ale w ogóle ich nie ma czy w jakim stopni są ruchliwe? proponuję udać się do kliniki leczenia niepłodności.