Badania HBS, HCV i HIV wykonane testem Combo

witam czy badania HBS HCV HIV wykonane TESTEM COMBO 7 tygodni od dnia zero moga byc wmiare wiarygodne dodam ze mam bule bzucha biegunka bul glowy i karku GORACZKA DO 37 a w morfologi spadły mi WBC 3,3 PLT143 PCT 0,12 NEU

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.