Badania hormonalne a menopauza

Witam Mam pytanie co można stwierdzić na podstawie moich wyników badań ? Czy ja mam już menopauzę ? FSH - 53,5 mlU/ml LH- 32,7 mlU/ml Estradiol - 14,50 pg/ml Prolaktyna 294 ulU/ml DHEA(s) - 214,3 ug/dl Progesteron- 0,92 ng/ml

Aleksander Ropielewski

Wyniki wskazują na niewydolność przysadki i sugeruję kontakt z endokrynologiem lub ginekologiem w celu ustalenia jej charkteru i możliwości leczenia.