Badania hormonalne a mocne wypadanie włosów

Witam!Od jakiegoś czasu wypadają mi włosy,schudłam 7 kg w ciągu miesiąca bez żadnych diet,ogólnie źle się czuję i jestem osłabiona,mam też problem ze wzrokiem,bolą mnie oczy i widzę jakieś mroczki przed oczami.Robiłam badanie na tarczyce i o to wyniki Tsh 1,629 (0,35-5,5)T3 112(60-181) T4 112(4,5-10,9).I takie pytanie czy może to być początek problemów z tarczyca czy może coś innego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki tarczycy w normie, sugeruję dalszą diagnostyke, jak morfologia? Glukoza? Badanie moczu?
Pozdrawiam