Badania hormonalne a podejrzenie menopauzy

Witam, Mam 44 lata. Ostatnią miesiączkę miałam 06 marca 2014 r. Miesiączkuję jeszcze regularnie. Badałam się pod względem nadchodzącej menopauzy i oto moje wyniki (z dnia 13.03.2014 r.) Estradiol-74 pg/ml; FSH-24,81 mlU/ml ; LH-11,32 mlU/ml; progesteron-0,10 ng/ml Proszę o interpretację czy w/w dane wskazują że wchodzę już w okres menopauzy czy jeszcze możliwe jest zajście w ciążę albo jest już raczej niemożliwe abym zaszła w tym wieku z takimi wynikami w ciążę. Muszę podjąć decyzję o antykonc.

Witaminy w ciąży

Samoistna ciąża raczej mał prawdopodobna przy FSH powyżej 21 mUI/ml.
Ale oczywiście proszę udać się do lekarza, który zlecał Pani badania- razem podejmiecie decyzję o antykoncepcji.