Badania hormonalne a rozpoczęcie leczenia chorej tarczycy

Proszę o info czy moja tarczyca wymaga leczenia, bo mam sprzeczne info od lekarzy. TSH 3.91 (min. 0.27 - max. 4.20); FT3 3.40 (min. 2 - max. 4.40); FT4 1.31 (min. 0.93 - max. 1.70) i anty TPO 7.26 (min. 0 - max. 34).

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są w normie, ewentualne leczenie zależy od objawów. Proponuję udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.