Badania hormonalne a zajście w ciążę

Interpretacja wyników,a zajscie w ciążę Hormonluteinizujacąy(LH) 33,71mlU/l Estradiol(E2) 202,4 pg/ml Prolaktyna(PRL) 23,95 pg/ml oraz 317,6 ng/ml Kortyzol 17,54 ug/dl w godz.7-10 13 dzien cyklu Mormontyreotropowy(TSH) 2,120 MlU/ml Tyroksynawolna(FT4) 18,36 pmol/ Progesteron (PRL) 14,25 ng/ml 23 dzien cyklu Jaka jest szansa na poczecie przy takich wynikach? Prosze o odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie powinno być problemów z zajściem w ciążę przy takich wynikach. Zakładam iż LH, estradiol i prolaktyna były wykonywane w okresie okołoowulacyjnym.