Badania hormonalne i stan po konizacji szyjki macicy

Witam 34 lat, mam plamienia 4 dni przed, miesiączka 5 dni i 4 dni po.Obraz USG prawidłowy. 4 lata temu konizacja szyjki (CIN III) teraz cytologia OK. Rok temu miałam łyżeczkowanie macicy i kanału diagnostyczie. OK. Robiłam badania hormonalnew 3 dc.Estradiol 24,38 pg/ml (normy lab od 12,4 do 233) FSH 5,82 U/l (norm. 3,5-12,5) LH 6,88 mlU/ml (norm. 2,4-12,6) PRL 228,9 (norm. 102-496) TSH 3,35.Nie miałam problemów z zajściem w ciąże 2 synków. Czy te hormony sa w normie? Progesteron w 21 dc 15,6

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli podane normy odnoszą się fazy folikularnej to mieszczą się w granicach normy. Nie podała Pani norm progesteronu. sądzę, że konieczne jest badanie wyskrobiny ponowne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.