Badania hormonalne po 2 poronieniach

Jestem po 2 poronieniach. W 2008 i kolejne w 2009 oba w 10 tygodniu.Badania histopatologiczne nie wykazały nieprawidłowości. Obecnie staram się z nowym partnerem o dziecko. Mam 35lat. Będąc u lekarza dostałam skierowanie na badania : TSH , prolaktyna, toksoplazma, różyczka i CMV . Czy te badania są wystarczające ? Czy jakieś jeszcze dodatkowo są zalecane ? Boję się kolejnych poronień..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę wykonać zlecone badania. Póki co,nie ma wskazań do poszerzonej diagnostyki.