Badania hormonalne po ciąży i stosowaniu Euthyroxu

3.5 miesiąca temu urodziałam.W ciąży brałam euthyrox-25.Miesiąc po porodzie-ropień, wstrzymanie laktacji norprolakiem, 4 tygodnie antybiotyki.W tym samym czasie bez euthyrox.Samopoczucie drastycznie pogorszyło się.od2 tyg. zaczęły wypadać mi włosy,lekkie zawroty głowy i kołatanie serca-lekkie.od 2 dni. Postanowiłam zrobić wyniki krwi - na wczoraj - TSH - 0,018, FT3 4,8 - FT4 - 1,45 - norma do 1,7, ATG 92 - norma poniżej 60, i ATPO - w normie - poniżej 28. Czyli z niedoczynności - nadczynność

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.