Badania hormonalne po operacji tarczycy z powodu raka brodawkowego

jestem przeszło rok po operacji tarczycy z powodu raka brodawkowego. Obecne wyniki: TSH3 0,017 FT3 4,38 Wapń 9,43 przyjmuję Eutyrox 175 czy obecne wyniki nie wskazują na powrót choroby? przed operacją diagnozowana byłam: niedoczynność tarczycy, Hashimoto.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przedstawione wyniki są prawidłowe. Pozdrawiam