Badania hormonalne po zabiegu czyszczenia macicy u 48-latki

Witam,mam 48 lat, 17 lipca miałam zabieg czyszczenia macicy w wyniku krwawienia, przez następne 3 tyg. lekko plamiłam, do dnia dzisiejszego nie dostałam jeszcze miesiączki. Byłam wczoraj u lekarza aby zlecił mi badania hormonalne, bo nie będę ukrywał ale w takim wieku nie chciałabym zajść w ciążę. Następną wizytę mam za miesiąc, a wyniki odebrałam już dzisiaj oto moje wyniki i bardzo proszę o informację, czy przy takich wynikach jest możliwość zajścia w ciążę???TSH 0,68 uIU/ml, fsh 9,98 mUI/ml, Estradiol 31,31 pg/ml. Nadmienię również, że choruję na endomtriozę, ostatnie jej badanie to szer. 9 mm.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań nie wskazują na menopauzę. Istnieje zatem możliwość zajścia w ciążę.