Badania hormonalne przy Hashimoto a złe samopoczucie

Mam stwierdzone hashimoto , ostatnie wyniki TSH 3-cia generacja 0,646 uIU/ml 0,55 4,78 FT 3 4,21 pmol/l 3,8 6 FT 4 13,76 pmol/l 7,86 14,41 Morfologia oprócz HDW obniżonych nieznacznie i eozynofili podwyższonych (tylko procentowo) jest w normie. Niestety nie czuje sie dobrze - biorę euthyrox 100, bisocard 2,5 mg z powodu wysokiego tetna i zelazo (anemia). Niestety mam stan podgoraczkowy 37,2 - 37,5 i nie wiem czym jest spowodowany. Meczy mnie to strasznie. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu i przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.