Badania hormonalne przy problemach z tarczycą

Witam,mam 30 l.(kobieta), mój problem wiąże się z włosami, od 8.2014r problem z tarczycą wynik TSH 0,097, zalecenia -mg b 6 oraz propranolol 10 mg(więcej zaszkodził niż pomógł więc odstawiłam)kolejne wyniki TSH 2,270 ,FT4 1,14 i TSH AB-TSHR<0.3, tylko wskazanie do regularnej kontroli TSH, FT4. wybieram się do dermatologa i chciałabym wiedzieć jakie wyniki badań prócz TSH , FT4 powinnam zrobić, oraz jaki minimalny odrost po farbowaniu powinien być, by można było zdiagnozować problem? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem, który sam oceni na podstawie badania, jakie badania dodatkowe będą w danej sytuacji najlepsze i czy w ogóle konieczne. Wykonuje się m in. badania testosteronu oraz hormonów kory nadnerczy.