Badania hormonalne przy zmęczeniu i wypadaniu włosów

Dzien Dobry, od ponad 10 lat zmagam się z trądzikiem , dodatkowo jestem ciągle zmeczony, senny, w ostatnim czasie zaczely mi nagminnie wypadac włosy a także siwieć, mam 26 lat ale moja waga zatrzymala sie na 52 kg wiele lat temu i do tej pory nie przekarcza nawet kilograma, wykonalem ostatnio badania: - cholesterol calkowity - 4,7 mmol/L -testosteron calkowity - 7,43 ng/mL -bilirubina - 15,7 umol/L -AST 25 U/L -ALT 32U/L RBC - 5,48 T/L wbc - 3,62 G/L triglicerydy - 0,66 mmol/L prosze o opinie

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych juz badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. sądzę, że konieczna będzie wizyta u lekarza dermatologa.