Badania hormonalne u 28-letniej kobiety a planowanie ciąży

Staram sie o dziecko jestem 28 letnią kobieta zrobiłam badania hormonow w 2 dniu cyklu. Chcialabym wiedziec co mówią wyniki jakie leczenie i czy są szanse na zaplodnienie. Mam juz jedno poronienie za sobą. Wyniki Estradiol 21pg/ml Progesteron 1.43ng/ml Luteotrolina 10 mlu/ml Tsh 3.87 Prolaktyna 39.90 Ft3 6 Ft4 18.45 Fsh 6.4 Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proponuje udać się do lekarza ginekologa.