Badania hormonalne u 29-latka

Dzień Dobry chciałbym skonsultować wyniki badań. 29 letni mężczyzna.Czy wysokie LH jest do unormowania? Jestem po ssa . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Testosteron 633,40 ng/dl Prolaktyna 10,20 ng/ml Estradiol 28,80 pg/ml LH 15,36 mIU/ml FSH 9,36 mIU/ml

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się dolekarza urologa.