Badania hormonalne u 50-latki a możliwość ciąży

Witam ,czy mogę zajść w ciąże mając wynik FSH-93,56 mlU/ml faza folikularna 3.5-12.5 środek cyklu 4.7-21.5 faza lutelna 1.7-7.7 po menopauzie 25.8- 135.0 Mam 50 lat ,do 22 listopada 2014 r brałam tabletki antykoncepcyjne ,w trakcie ich brania od ok roku miesiączki miałam bardzo ubogie prawie wcale nie krwawiłam od odrzucnia tabletek ok 8 m-cy nie dostałam okresu. Powyższe badania wykonałam 03-07-2015 rok proszę o dopowiedż dziękuję

Tak wysoki poziom FSH (szkoda, że nie ma LH i E2) wskazuje, że jest Pani w okresie menopauzy i ryzyko ciąży w Pani przypadku jest znikome. Pozdrawiam