Badania hormonalne w 4. dniu cyklu

W 4 dniu cyklu wykonałam badania hormonalne m.in: 1. Progesteron - 7.03 ng/ml 2. FSH - 6.87 mlU/ml 3. LH - 3.66 mlU/ml W 21 dniu cyklu: 1. Progesteron 3.62 ng/ml 2. Estradiol 147.88 pg/ml Martwi mnie progesteron, czy nie jest go za mało? Proszę o radę. Judyta 28 lat z Chełma

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom progesteronu jest obniżony. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.