Badania hormonalne w 5. dniu cyklu kobiety

Co oznaczają poniższe wyniki? Badania robiłam w 5 dniu cyklu. Czy bardzo źle jest? Estradiol- 35pg/ml LH- 18,87mlU/ml FSH- 8,66 mlU/ml Progesteron- 0,4 ng/ml Prolaktyna- 9,18 ng/ml Testosteron- 1,40 ng/ml TSH- 1,4058 ulU/mL FT3- 3,16 pg/mL FT4- 1,03 ng/dL

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm danego laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proponuję udac się do lekarza ginekologa.