Badania hormonalne w piątym dniu cyklu

Wyniki badań w piątym dniu cyklu proszę o interpretację: FSH 5.44 LH 3.14 Prolaktyna 14.13 Testosteron 28.29 DHEA - SO4 262 SHBG 37.31 17 - hydroksyprogesteron 1.07 Mam 33 lat, staram się o dziecko. Dokucza mi również wzmożone wypadanie włosów. Z góry dziękuję za jakąkolwiek poradę Marta

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania nirm danego laboratorium nie mozna sie wypowiedziec. Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego diagnostykę.