Badania hormonalne w szóstym dniu cyklu

Witam, proszę o interpretację wyników badań hormonalnych robionych w 6 dniu cyklu (we własnym zakresie bez zalecenia lekarza) w związku z problemami, które zaczęły u mnie występować: m.in. porastanie włosków. okres mam regularny. Moje wyniki: testosteron wolny 0,93 pg/ml tsh 2,68 mUl/ml prolaktyna 15,35 ng/ml 17 hydroksyprogesteron 1,33 ng/ml androstendion 1,86ng/ml DHEA-S04 238,10 mg/dl Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie mozna sie wypowiedziec. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa.