Badania hormonalne w tym kortyzol, testosteron

Moje wyniki badań: TSH III (2,80uIU/ml) ; (FSH 6,5 mIU/ml) ; (PRL 13,49 ng/ml) ; ACTH (krew godzina ok 10: 5.8pg/ml); kortyzol z krwi godzina 18 : 18,62ug/dl ; godzina 7:20 39,81ug/dl ; DHEA SO4 226,5 ug/dl; wolny testosteron : 5,33 pg/ml. Nie mam nadciśnienia, usg jamy brzusznej robione z 3 miesiące temu nic nie wykazało. Jestem straszną panikarą, wszystkim się przejmuje i wyolbrzymiam (taka moja natura) . Mam 24 lata. W październiku leżałam w szpitalu , badania podstawowe wszystkie ok.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jedyne co wydaje się niepokojące to poziom kortyzolu. Proszę zgłosić się do endokrynologa.