Badania hormonalne wykonane w 4. dniu cyklu

Dzien dobry.Chcialabym sie dowiedziec czy mam dobre wyniki bo robilam morfologie i mam neutrofile 2.48 a norma pokazana jest od 2,50 do 4 .Androstendion 3,06 17-hydroksyprogesteron 1,16 DHEA-SO4 198,00 testosteron 0,381 Badania hormonalne byly robione w 4 dniu cyklu czy wyniki sa dobre ?Robilam je poniewaz wypadaja mi bardzo wlosy od lat a w ciazy i przestaly wypadac gdy tsh mialam 2.5 a potem znowu sie zaczelo to samo do dnia dzisiejszego.Czy powinnam miec zwiekszona dawke ?

hormony można badać w 7,14,21 dniu cyklu W 4 dniu -nie do oceny
taniej jest codziennie rano mierzyć temperaturę, zapisywać, zrobić wykres W II połowie cyklu temp. wzrasta 0,5 - 1 C = jest owulacja. Brak owulacji i niedobór estrogenów może prowadzić do wypadania włosów Czy pomaga zynk np. Zicteral