Badania hormonalne zlecone z powodu długich krwawień i nieregularnych miesiączek

Witam, badania hormonalne były zalecone z powodu długich krwawień i nieregularnych miesiączek. Niestety wizytę mam dopiero za 4 miesiące i denerwuję się czy wyniki są prawidłowe. Badanie było wykonywane w 3. dniu cyklu. Obraz jajników na USG był poprawny. Moje wyniki: anty-TPO 5,62 IU/ml FSH 5,07 mIU/ml LH 20,11 mIU/ml Estradiol 50,30 pg/ml Prolaktyna 13,30 ng/ml Insulina 35,3 µIU/ml Bardzo proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa wcześniej.