Badania hormonów a ryzyko zachorowania na PCOS

Witam. Zwracam się do Państwa z pytaniem o określenie stopnia zachorowalnosci nadnerczy lub na Pcos majac nastepujace wyniki badan w 6 dniu cyklu. DHEA-S 327,8 qg/dl (98,8- 340,0), Androstendion 2,3 ng/ml (0,3-2,4), 17-OH Progesteron 0,91 ng/ml, Testosteron 0,38ng/ml (0,03-0,41).

Lek. Tomasz Budlewski

nie można określić tego typu ryzyka. proponuję wykonać usg przezpochwowe aby ocenić jajniki.